Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

IMPRO BANG – spektakl Teatru Komedii w Łodzi

Zapraszamy na SPEKTAKL JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO. Improwizowany świat humoru… IMPRO BANG! Teatru Komedii Impro w Łodzi.

IMPRO BANG! – 3…2…1… Zaczynamy! Dynamiczne, nieprzewidywalne show, w którym aktorzy zmierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez widzów! Przeżyj i twórz z nami to emocjonujące widowisko, które odbędzie się tylko raz! Każdy spektakl pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach i śmiać się do łez.
Każde przedstawienie jest PREMIEROWE!

Teatr Komedii Impro regularnie występuje na scenie teatru repertuarowego, uczestniczył także w ubiegłorocznych Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. Tę różnorodną i utalentowaną grupę aktorów zebrał, wyszkolił i ukształtował Jacek Stefanik obecnie Dyrektor Artystyczny. Lider grupy opracował dla swojego teatru bardzo rygorystyczne założenia. Zespół nie przyjmuje od publiczności sugestii religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widza. Aktorzy wybierają głównie pozytywne propozycje, stroniąc od wulgaryzmów. Spektakle mają charakter literacko-teatralny i są luźną intelektualną zabawą. Przedstawienie dopełnia muzyk – improwizator. Od 2018 roku zespół współtworzy wakacyjną Wioskę Artystyczną Janowo, która znajduje się koło Rewala.

Spektakl odbędzie się w sobotę 26 lutego o godzinie 18:00.

Źródło: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze