baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2
Żelazków

Informacja dla wyborców z Żelazkowa

W związku ze zbliżającymi się przedterminowymi wyborami Wójta Gminy Żelazków zarządzonymi na dzień 10 lipca 2022 roku, gmina Żelazków przekazuje informacje odnośnie spisu wyborców.

Osoby, którym przysługuje prawo wybierania, wpisuje się do spisu wyborców. Wyborca może być wpisany tylko do jednego spisu wyborców. Spis wyborców służy do przeprowadzenia głosowania w wyborach, które zostały zarządzone. Spis wyborców sporządza się w Urzędzie Gminy Żelazków na podstawie stałego rejestru wyborców w gminie. Spis wyborców jest udostępniany do wglądu w Urzędzie Gminy Żelazków – Ewidencja Ludności, I piętro pok. 14, od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530.

Wyborcy przysługuje prawo wglądu do spisu wyborców celem potwierdzenia ujęcia w danym spisie. Czynności tej można dokonać od dnia 22 czerwca 2022 roku do dnia 4 lipca 2022 roku.

Udostępnienie spisu wyborców następuje na pisemny wniosek wyborcy złożony w Urzędzie Gminy w Żelazkowie. Udostępnienie spisu wyborców następuje poprzez udzielenie informacji, że osoba wskazana we wniosku jest ujęta w spisie wyborców lub nie figuruje w spisie albo że dane wpisane we wniosku różnią się od danych osoby wpisanej do spisu wyborców.

Wyznaczony do pełnienia funkcji Wójta Gminy Żelazków: Michał Kraszkiewicz

Źródło: Gmina Żelazków

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze