baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Informacja Turystyczna z ofertą dla Ukraińców!

Informacja Turystyczna informuje, iż w odpowiedzi na tę szczególnie trudną sytuację w jakiej znaleźli się obywatele Ukrainy, chce choć trochę ułatwić im adaptację w nowym miejscu.

W związku z powyższym proponuje nieodpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 5 – 15 lat, które będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 13.00, w sali warsztatowej w piwnicy Ratusza. Początek zajęć przewidziany jest po weekendzie. Pierwsze zajęcia już w poniedziałek 14 marca 2022r. Zajęcia będą organizowane do końca marca. Na zajęcia obowiązują zapisy (w tym celu prosimy o kontakt z Informacją Turystyczną, tel. 571 315 110), grupa może liczyć max. 10 os.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy uchodźców z Ukrainy na zwiedzanie Ekspozycji Multimedialnej w kaliskim Ratuszu. Uruchamiamy specjalne terminy, w trakcie których grupie zwiedzających towarzyszyć będzie tłumacz j. ukraińskiego. Chętne osoby zapraszamy w sobotę 19 marca oraz 26 marca br. do Ratusza na godz. 11.00.

Źródła: Informacja turystyczna w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze