reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Instytut Kaliski rozpoczyna #KaliskieKonsultacje

Na pierwszy rzut – osiedle Widok i Kaliniec. To właśnie w tych rejonach Kalisza można było spotkać Szymona Furmana i Mateusza Niżniowskiego działaczy niedawno utworzonego Instytutu Kaliskiego, w ramach którego rozpoczęli oni projekt #KaliskieKonsultacje.

#KaliskieKonsultacje to rozmowy z mieszkańcami w ramach których wypełniają oni ankiety, które pozwolą członkom Instytutu Kaliskiego zidentyfikować problemy oraz potrzeby mieszkańców naszego miasta.

Wierzymy, że na bazie tych konsultacji przy wsparciu ekspertów naszego Instytutu uda się zbudować prawdziwie proobywatelski program dla miasta oddający w pełni zarówno jego problemy jak i atuty, które można wykorzystać do rozwoju naszego miasta.

Szymon Furman

Wyniki zebranych ankiet zostaną omówione na Konwencji Programowej Instytutu Kaliskiego, podczas której zostanie również przedstawiony Program tej organizacji.

Program, który tworzymy wspólnie z mieszkańcami poprzez te konsultacje zamierzamy przedstawić po wakacjach w czasie naszej Konwencji Programowej.

Szymon Furman

Link do ankiety online znajdziecie tutaj.  


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze