baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Intensywne przygotowania Energi MKS-u przed startem sezonu

Szczypiorniści Energa MKS-u Kalisz są w trakcie przygotowań do sezonu 2023/24 Orlen Superligi. Dlatego w czwartek, 17 sierpnia odbył się trening z udziałem przedstawicieli mediów.

Piłkarze ręczni Energa MKS-u Kalisz są w trakcie okresu przygotowawczego przed sezonem 2023/24 Orlen Superligi. Dotychczas rozegrali sześć spotkań sparingowych, z których wszystkie sześć wygrali – dwukrotnie z Zagłębiem Lubin (32:30; 32:30) oraz WKS Śląskiem Wrocław (32:29; 26:24), a także Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski (34:30) i Gwardią Opole (38:27)

– Przygotowania do nowego sezonu Orlen Superligi przebiegają bardzo sprawnie, bez wielu kontuzji. Tak naprawdę jedna kontuzja jest poważna – Michała Dreja, natomiast reszta zawodników jest zdrowych i w formie – mówi trener Paweł Noch.

– Bardzo ciężko pracowaliśmy nad naszą motoryką i fizyką. Zagraliśmy sześć spotkań sparingowych, które wygraliśmy z czego się bardzo cieszymy. Wchodzimy w finiszowy etap przygotowań. Przed nami teraz trzy mecze na Szczypiorno Cup Kalisz Arena, a potem już oczekiwanie na pierwsze ligowe starcie – mówi kapitan zespołu Mateusz Kus – Mimo ciężkiej pracy atmosfera jest dobra. Wszyscy wiedzą dlaczego tak ciężko pracujemy i po co to robimy. Nikt nie narzeka – dodaje.

Jak wspomniał obrotowy od 18 do 20 sierpnia Energa MKS Kalisz rozegra trzy mecze w ramach Szczypiorno Cup Kalisz Arena 2023. W przeddzień turnieju dziennikarze mogli oglądać trening szczypiornistów Energa MKS-u Kalisz – Ten turniej jest próbą generalną przed startem Orlen Superligi – podkreśla trener Paweł Noch.

Źródło: Energa MKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze