Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Inwestycja przy Łódzkiej 7 zakończona

Grupa Antczak zakończyła realizację inwestycji deweloperskiej Łódzka 7 w Kaliszu. Do klientów trafiły 44 mieszkania o powierzchni od 30 do 105 m kw.

W ramach inwestycji powstały dwa budynki mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej około 2,7 tys. m kw. Pierwszy z nich jest stylistycznie zbliżony do estetyki dawnej kamienicy, nawiązując bezpośrednio do historycznej zabudowy Kalisza. Znajduje się w nim 26 mieszkań i 2 witrynowe lokale użytkowe. Drugi budynek, z 18 lokalami mieszkalnymi, jest położony w głębi terenu.
Budynki zostały harmonijnie wkomponowane w okoliczne tereny zielone, wraz z doskonale utrzymaną infrastrukturą rekreacyjną i sportową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się m.in. park miejski z urokliwymi zakątkami nad rzeką Prosną i Kanałem Bernardyńskim. Mieszkańcy będą mogli w niespełna 10 minut dojść do rynku, teatru, centrum kultury, galerii sztuki i aquaparku. Dla wszystkich mieszkań przewidziano miejsca parkingowe, a dla dzieci – także plac zabaw.
Źródło: FB Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze