Irena Sawicka na czele organizacji zrzeszającej seniorów i osoby niepełnosprawne

Nową przewodniczącą Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Zarządu Okręgowego w Kaliszu została Irena Sawicka, która przez wiele lat pracowała jako skarbniczka naszego miasta.

Irena Sawicka pokieruje oddziałem jednej z największych organizacji pozarządowych, zrzeszającej seniorów i osoby niepełnosprawne. Działający w naszym mieście oddział okręgowy zrzesza blisko 9 tysięcy osób z Kalisza, Bralina, Kępna, Jarocina, Ostrowa Wielkopolskiego, Krotoszyna i Ostrzeszowa. W samym Kaliszu do organizacji należy 1617 osób. Związek organizuje spotkania integracyjne, wyjazdy na turnusy wypoczynkowe, wyjścia na imprezy kulturalne czy jedno- lub kilkudniowe wycieczki. Obecnie z uwagi na pandemię nie może jednak realizować części działań. Zostaną one wznowione, kiedy tylko pojawi się ku temu możliwość. W ubiegłym tygodniu wyboru nowej przewodniczącej pogratulował prezydent Krystian Kinastowski, spotykając się osobiście z Ireną Sawicką.


Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter