reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

IV Piknik NGO

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Przygodzicach serdecznie zapraszają organizacje pozarządowe z południowej Wielkopolski do udziału w IV Pikniku NGO, który odbędzie się 6 sierpnia w Antoninie (Ośrodek Wypoczynkowy Lido) w godzinach 17:00 – 20:00.

Piknik będzie towarzyszył Odysei Antonińskiej 2022 – festiwalowi podróżniczemu. Organizacje zapraszane są do udziału w części wystawienniczej (indywidualne stoiska) oraz w części animacyjnej, warszatowej, w której każda organizacja będzie mogła aktywnie włączyć się w przygotowywanie atrakcji dla zwiedzających.

Zgłoszenia są przyjmowane do 27 lipca na stronie internetowej: https://www.inkubator.kalisz.pl/dolacz-do-kolejnej-edycji-pikniku-ngo-i-daj-sie-poznac/(Nowe okno)(Link do innej strony). O bezpłatnym udziale w Pikniku decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: UM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze