baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Jagódka otrzymała najdroższy lek świata

Nastał dzień w którym życie Jagódki rozpoczęło się od początku. Przyszedł moment, na który czekali jej rodzice przez długie miesiące, z nadzieją że przechytrzą najgroźniejszego przeciwnika- czas. Teraz mogą poinformować, że Jagódka otrzymała najdroższy lek świata.

Wydarzyło się coś co jakiś czas temu wydawało się niemożliwe, Jagódka otrzymała najdroższy lek świata, który jest szansą na jej lepsze życie. Jej rodzice dziękują wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, by Jagoda otrzymała szansę na lepsze jutro.

,,Dzięki Wam, nasza córka dostała szansę na nowe, lepsze życie. Każde wielkie i otwarte serce, które przyczyniło się do sukcesu zbiórki Jagódki jest kroplą złotego leku płynącego teraz w jej małych żyłkach”- pisze Katarzyna Czajka na Facebooku

Postawa ludzi, którzy zdecydowali się pomóc dodawała rodzicom sił w najbardziej kryzysowych momentach. Ból z bezsilności które rozdzierały ich serca koiły słowa wsparcia, które nieustannie dodawały im otuchy.

,,Dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, by Jagoda otrzymała szansę na lepsze jutro! A Tobie córeczko życzę, byś była inspiracją dla innych! Zdrowiej nam kochanie!”- Dziękował Jakub Michalski, tata Jagody.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze