reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Jak budować poczucie własnej wartości u dziecka? Uniwersytet Kaliski zaprasza na seminarium

Relacje w rodzinie mają kluczowy wpływ na poczucie własnej wartości u dzieci i młodzieży, a co za tym idzie ich przyszłość. Jak wspierać je mądrze i świadomie? Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego zaprasza rodziców i nauczycieli do udziału w seminarium „Samoakceptacja jako determinant przyszłych zachowań”.  Spotkanie odbędzie się 20 listopada br., wstęp wolny.

Seminarium skierowane jest do nauczycieli i rodziców dzieci w każdym wieku, a poruszone na nim tematy dotyczyć będą zdrowia psychicznego młodzieży (m.in. zależności między relacjami w rodzinie a samoakceptacją i poczuciem własnej wartości u młodego człowieka). Na istotną rolę rodziny w tym procesie zwracają uwagę badacze i naukowcy, wymieniając ją w grupie czynników psychospołecznych, które obok czynników anatomiczno-fizjologicznych determinują samoocenę jednostki.

  • Dowiedz się, jak budować silne i zdrowe relacje rodzinne. 
  • Poznaj praktyczne strategie wzmocnienia poczucia własnej wartości u dzieci. 
  • Skorzystaj z mądrości doświadczonych ekspertów w dziedzinie rozwoju młodego człowieka. 

Seminarium odbędzie się 20 listopada 2023 r. o godz. 16.15 w Collegium Medicum przy ulicy Kaszubskiej 13 w Kaliszu.

Rejestracja na stronie: uniwersytetkaliski.edu.pl w zakładce: Seminarium “Samoakceptacja jako determinant przyszłych zachowań” do dn. 17.11.2023 r. Tam również można zgłaszać specjalne potrzeby, których spełnienie mogłoby ułatwić udział w seminarium.

Seminarium zainauguruje projekt #zdrowi#młodzi, który realizowany jest przez Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki II”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Kalisza oraz Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków budżetu państwa.

Źródło: Uniwersytet Kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze