reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Jak przemieszczać się po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej?

Interesujesz się transportem i mobilnością? Masz pomysł, jak można usprawnić komunikację w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Pleszewie, czy w Twojej gminie? Jeśli tak, to dobrze się składa!

Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach diagnostycznych! Dla kogo jest to zaproszenie? Dla mieszkańców, organizacji społecznych oraz przedstawicieli władz samorządowych. Im więcej osób podzieli się swoimi spostrzeżeniami, tym bardziej Plan będzie dostosowany do lokalnych warunków, co przełoży się na poprawę sytuacji mobilnościowej w okolicy. Kiedy i gdzie? W poniedziałek 20 czerwca, o godz. 10:30 w Akceleratorze Kultury w Kaliszu przy ul. Nowy Świat 2A Zgłoś się do udziału w warsztatach -> zapisy na stronie: https://forms.gle/GPL1oMJ4JFPwZ2nCA Nie możesz wziąć udziału w warsztatach? Weź udział w ankiecie -> https://forms.gle/DKCn2Hk79ZrtJXjF8 źródło: Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze