baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Jak wygląda świat dziecka? – konkurs

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu ogłosiła, już po raz  38, Konkurs Plastyczny „Świat Dziecka”. Jak co roku przyznanych zostanie po 5 równorzędnych nagród w każdej grupie wiekowej, które wręczone zostaną w dniu wernisażu 1 czerwca 2023 r. o godz. 12.00.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat, w 4 grupach wiekowych:

  • I grupa: 5 – 7 lat,
  • II grupa: 8 – 10 lat,
  • III grupa: 11 – 13 lat,
  • IV grupa: 14 – 16 lat.

Tematyka prac jest dowolna, a każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę, w nieprzekraczalnym terminie do 5 maja 2023 roku. Tegoroczna wystawa pokonkursowa eksponowana będzie w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w dniach od 1 do 16 czerwca 2023 r. Do wystawy zostanie wydany katalog, zawierający reprodukcje nagrodzonych prac i spis wyróżnionych. W tym roku, podobnie jak i w latach ubiegłych, kuratorką konkursu i wystawy jest Ewa Cierniak.

Zgłaszane do konkursu prace można dostarczyć do Galerii osobiście lub przesłać pocztą na adres: Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, pl. św. Józefa 5, 62-800 Kalisz. Informacje dotyczące konkursu a także jego regulamin i potrzebne do wypełnienia dokumenty dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce WYDARZENIA/KONKURSY/ŚWIAT DZIECKA https://tarasin.pl/38-konkurs-plastyczny-swiat-dziecka-nabor-prac/

Odpowiedzi na pytania dotyczące konkursu udzielane są także pod numerem telefonu 62 767 40 81 lub drogą mailową, nasz adres e-mail to: galeria@tarasin.pl

Źródło: Galeria Tarasina

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze