baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Jak wygląda Szałe okiem dzieci?

Już w najbliższą niedzielę na Małej Plaży w Szałe dzieci namalują marzeniami projekt rewitalizacji terenu wokół Małej Plaży w Szałe, który z racji przeprowadzanych właśnie prac rewitalizacyjnych zostanie przekazany Burmistrzowi Opatówka jako głos najmłodszych w sprawie tego jak ich okiem winno wyglądać jezioro pokrzywnickie oraz otaczające je tereny w Szałe.

10 września przy Słonecznej Promenadzie w Szałe zaproszone dzieci z lokalnych żłobków i przedszkoli spotkają się, aby reprezentując swoje placówki stworzyć w grupach wielkoformatowy obraz jeziora i terenów go otaczających, malowany dziecięcą fantazją. Efekt pracy dzieci przekazany zostanie do Burmistrza Opatówka Sebastiana Wardęckiego, jako dziecięca sugestia tego jak ich zdaniem powinien wyglądać kultowy dla regionu obszar – praca ta jest bez wątpienia istotna z punktu widzenia rozpoczętej już rewitalizacji Słonecznej Promenady i terenów wokół Małej Plaży w Szałe, przy kaliskiej 80.

Prócz tego, będzie można skorzystać z zabaw organizowanych przez animatorów „Figle Migle”, rozbić piniatę, pobawić się na placu zabaw czy uczestniczyć w PIANA PARTY, a rodzice będą mogli wziąć udział w warsztatach Pole Dance prowadzonych przez Aleksandrę Kulikowską.

Źródło: Fundacja Pomaganie jest Trendy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze