reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Jak wypromować inicjatywy NGO w social media w 2023 roku?

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Jak wypromować inicjatywy NGO w social media w 2023 roku?”, które odbędzie się 23 listopada 2022 r. o godz. 18:00 w Akceleratorze Kultury w Kaliszu (ul. Nowy Świat 2A).

Czy istnieją uniwersalne sposoby na generowanie zasięgów i aktywności w mediach społecznościowych? Jakie sposoby mogą wykorzystać NGOs do promowania swojej działalności w Internecie? Między innymi o tych zagadnieniach opowie Kamil Glapiński – Specjalista ds. Digital Marketingu. Szkolenie będzie zawierało praktyczne wskazówki i przykłady działań organizacji pozarządowych, które w skuteczny sposób wykorzystują social media do budowania swojej marki oraz promowania działań i wydarzeń.

Kamil Glapiński – Od 2011 roku zajmuje się marketingiem – najpierw tworząc własne projekty, a później w pracy etatowej oraz jako freelancer. Pomaga małym i średnim firmom zwiększać sprzedaż i zdobywać nowych klientów poprzez Internet wykorzystując nowoczesne narzędzia i techniki marketingowe. Obecnie zawodowo pełni rolę Lidera Działu Marketingu w firmie Brewa.pl. Ma na swoim koncie również publikacje w mediach branżowych, takich jak Nowy Marketing, Marketing i Biznes oraz innych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestników prosimy kierować mailowo na adres kontakt@ngo.kalisz.pl lub poprzez Facebooka FOP ZK w terminie do 21 listopada br. Po szkoleniu zaplanowano słodki poczęstunek. Będzie to także okazja bliższego poznania Forum i zapisania swojej organizacji na listę członków.

źródło: Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze