baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Jaś Lis – pokaz dla najmłodszych

W sobotę 9 kwietnia w Akceleratorze Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie stworzone z myślą o najmłodszych słuchaczach. Przedstawienie dla dzieci w wieku
od 4 do 8 lat. Zapraszamy na literacko-muzyczną podróż do leśnego świata Jasia Lisa.

„Jaś Lis” to opowiadanie napisane przez Malinę Prześlugę. Przygody leśnego zwierzaka przeczyta Radek Elis, aktor filmowy i teatralny.  Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Jest laureatem Medalu Młodej Sztuki. Od 2000 roku związany z Poznaniem i teatrami stolicy wielkopolski. Muzykę na żywo do opowieści tworzyć będzie Małgorzata Marciniak, muzyczka, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, od roku 2011 nauczycielka perkusji. Za swoją wyróżniająca pracę z dziećmi otrzymała pięć nagród. O oprawę graficzną zaś zadba Jagoda Szymkowiak, malując obrazy ilustrujące historię małego liska. Jagoda jest absolwentką wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, a także graficzką, ilustratorką oraz animatorką dziecięcą.

Wykonawcy:

Czyta – Radosław Elis

Muzyka – Małgorzata Marciniak

Oprawa graficzna – Jagoda Szymkowiak

Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku o godz. 10.00 oraz 12.00 w Akceleratorze Kultury ul. Nowy Świat 2A, Kalisz.

Źródło: Filharmonia Kaliska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze