baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Jasiu Muzykant w Akceleratorze Kultury

W sobotę 19 lutego w kaliskim Akceleratorze Kultury odbędzie się koncert Jasia Muzykanta. Wstęp wolny.

Artysta z zawodu jest plastykiem, jego obecną profesją jest natomiast grafika a najpoważniejszą pasją pisanie piosenek. Jego muzykę, o czym sam mówi, można zaklasyfikować jako pośrednią pomiędzy Indie folk a poezja śpiewana. Wraz z zespołem nagrał płytę, obecnie jednak występuje sam z gitarą. Ma w planach wydanie akustyczno-folkowej płyty. 

„Od odbiorców moich utworów słyszę, iż są one przesiąknięte emocjami i często wywołują łzy. Pisząc piosenki opieram się na własnych emocjach i przeżyciach i zależy mi na wywoływaniu uczuć takich jak ten przyjemny ból w piersi, gdy nie możemy się czegoś bardzo mocno doczekać, tęsknimy za kimś, kogo kochamy lub to bezradne poczucie, gdy tracimy kogoś bliskiego. Uważam, że mimo iż toczymy różne życia, to w pewnym stopniu doświadczamy tego samego. Jestem również laureatem ogólnopolskich konkursów związanych z poezją oraz folkiem, np: Bazuna, OTGPS, domówka – lublin, poetycka dolina i wiele innych”.

– powiedział artysta.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze