Jedna kontrola – dwóch poszukiwanych

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego hyundaia. 23-letni kierowca auta oraz jego 22-letni pasażer zostali zatrzymani. Obaj byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Dodatkowo okazało się, że 23-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Około godz. 3:30 w nocy policjanci z Wydziału Kryminalnego zauważyli hyundaia, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą to być osoby poszukiwane. Auto zostało zatrzymane do kontroli drogowej, a podróżujący nim mężczyźni zostali wylegitymowani i sprawdzeni w policyjnych bazach danych. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne. Zarówno 23-letni kierowca auta, jak i 22-letni pasażer pojazdu byli poszukiwani. Ponadto, jak ustalili funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, 23-letni kierowca hyundaia w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę auta – mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.


Źródło: KMP w Kaliszu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter