Jeszcze do 15:00 zwiedzanie GOK w Opatówku

Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY nowego budynku GOK na ul. Dworcowej w Opatówku (były dworzec PKP). Trwa on dzisiaj, w sobotę 18 czerwca br. w godz. 10:00 – 15:00. Będzie to okazja do obejrzenia GOK po rewitalizacji, mini sali kinowej, wystaw okolicznościowych na temat działalności GOK oraz kolejnictwa.

Były budynek dworca PKP przeszedł prawdziwą metamorfozę, po rewitalizacji obiekt pełni funkcję Gminnego Ośrodka Kultury. Został on gruntownie przebudowany ale z zachowaniem dawnego charakteru. Władze Gminy oraz mieszkańcy z niecierpliwością czekali na modernizację byłego dworca PKP, z zamiarem adaptacji tego miejsca na cele GOK-u. Oprócz prac budowlanych – bardzo istotnym elementem projektu był zakup wyposażenia niezbędnego do funkcjonowania obiektu, organizacji zajęć i wydarzeń kulturalnych. W budynku znalazła się także mała sala kinowa licząca 25 foteli kinowych oraz 5 puf.

Źródło: Gmina Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze