Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Już w najbliższą sobotę „Kawiarenka od serca dla Kasi Albrecht”.

Podczas trwania „Kawiarenki od serca” usłyszą Państwo wspaniałe głosy – finalisty programu The Voice Kids, Marcela Tułacza oraz finalistki The Voice Senior, Pani Małgorzaty Kraszkiewicz. Czas umili również pokaz talentów dzieci ze Szkoły Podstawowej w Opatówku i wiele więcej w szczytnym celu!

Zarezerwujcie czas w sobotę 16.03.2024 r. Od godziny 16:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Opatówku będzie czekała na państwa familijna atmosfera oraz międzypokoleniowe spotkanie. Między występami będą państwo mieli okazję licytować przeróżne usługi i przedmioty m.in.: vouchery kosmetyczne, fryzjerskie, cukiernicze, a także oryginalne obrazy czy ozdoby wielkanocne, i wiele innych. Będzie również loteria fantowa, ciasto, swojski chlebek ze smalcem i ogórkiem. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, w tym: kolorowe balony w różnorodnych kształtach, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, popcorn, wata cukrowa, a także prezentacja sprzętu strażackiego.

Cały dochód zebrany podczas wydarzenia przyczyni się do wsparcia Kasi Albrecht w jej walce z glejakiem. Wspólnie zawalczymy o jej życie! – zachęcają do wsparcia organizatorzy

Kasia ma 39 lat i jest mamą 9-letniej Poli. Pierwszą operację usunięcia guza przeszła w listopadzie 2022 r. W zeszłym roku Kasia rozpoczęła immunoterapię, na którą były zbierane środki, gdyż leczenie nie jest refundowane przez NFZ. Całkowity koszt terapii to około 500 000 zł. Niestety wykryto wznowę. Kasia musiała przerwać terapię, a środki zostały przeznaczone na operację, gdyż nie było możliwości operowania w ramach NFZ. Koszt prywatnej operacji wyniósł aż 110 000 zł. Kasia wraca do siebie, ale jej prawa ręka i noga wymagają intensywnej rehabilitacji. Koszty dojazdów, wizyt medycznych i rehabilitacji są naprawdę wysokie. Kasia pragnie żyć i wierzy w moc wsparcia społecznego. Jest wdzięczna
za wszelką okazaną pomoc, która dodaje jej siły do walki. Dajmy nadzieję Kasi!

Źródło: Angelika Wielgosz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
mieden

Z innej beczki… czy mając takie rzeczy, można sobie zrobić dużą różnicę – https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ ? To są jakościowe rozwiązania? Jak do tego podejść? Podpowiedzi, pewniaki, sugestie?

Najnowsze