baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Już wkrótce kolejna edycja Akademickich Targów Pracy!

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja Akademickich Targów Pracy. Przygotujcie się na liczne atrakcje, bo tych nie zabraknie! Akademickie Targi Pracy to fantastyczna okazja, by znaleźć oferty staży, praktyk czy pracy. Ponadto jest to szansa na rozwój, jeśli dopiero wkraczasz na rynek.

Akademickie Targi Pracy umożliwiają studentom odnalezienie się na współczesnym rynku pracy, łącząc w swojej formule możliwość rozwoju społecznego, naukowego oraz gospodarczego, a Pracodawcom pozwalają na bliższe poznanie przyszłych pracowników.

Już 21 -22 kwietnia w godz. 09.00 – 17.00 w Collegium Mechanikum ul. Poznańska 201 – 205 będą na Was czekać stoiska, na których zapoznacie się z ofertami naszych sponsorów, wystawców oraz partnerów.

Jeśli jesteś Pracodawcą i planujesz zaprezentować swoją firmę przed Studentami Akademii Kaliskiej, poznać ich oczekiwania względem pierwszej pracy, albo jesteś Studentem, który chce znaleźć pracę, porozmawiać z potencjalnym Pracodawcą, zapoznać się z wymaganiami stawianymi w procesie rekrutacyjnym, to nie może Cię tam z nami zabraknąć!

źródło: AK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze