Kącik czytelniczy w filii nr 5 MBP gotowy

Czynny już jest kącik czytelniczy w filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka przy ulicy Złotej. Wygodne fotele zakupiono z Budżetu Obywatelskiego w ramach projektu pn. „Usiądź wygodnie i zaczytaj się. Strefa dla Czytelnika w Filii nr 5…”.

Od początku trwania kaliskiego Budżetu Obywatelskiego jest to pierwsza propozycja filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka, którą od razu udało się zrealizować. Z funduszy przeznaczonych na zakup pozyskano dwa fotele i stolik. Całości dopełnia pufka dla młodszych użytkowników oraz akcent dekoracyjny, jakim jest kwiat doniczkowy na stelażu. „Mamy nadzieję, że przestrzeń, jaka została zaaranżowana w holu Filii nr 5, stanie się miejscem, w którym zatrzymacie się Państwo z książką lub gazetą. Hol to również miejsce wystaw, które od teraz będzie można podziwiać siedząc w wygodnym fotelu. Serdecznie zapraszamy do biblioteki przy Złotej 26-28, gdzie można wypożyczyć książki, obejrzeć wystawę oraz zatrzymać się choćby na chwilę, wygodnie usiąść i oddać się lekturze!” – tłumaczą pracownicy bibliotecznej filii.

Źródło: MBP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze