Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliscy karateky dominują na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski!

Kaliski Klub Karate Kyokushinkai powrócił z Pniew z imponującą zdobyczą – 24 medalami i drugim miejscem w klasyfikacji drużynowej! Zawodnicy zaprezentowali się znakomicie, sięgając po złote, srebrne i brązowe medale w kumite i kata.

🏆 Do złota sięgnęli:

Kacper Jerzyk (kumite i kata), Oleną Kapkak (kata), Sviatoslav Bubniak, Nadia Goszczyńska, Paweł Stojecki, Oliwia Walczak, Natalia Bączkiewicz (kumite) i Aniela Janiak.

🏆 Srebrne medale zdobyli:

Jakub Piątowski i Jakub Mielczarek (kata) oraz Nazar Karnivskyi, Bartosz Jura, Maksymilian Kical, Martyna Balcerzak i Hubert Kędzia (kumite).

🏆 Brązowe krążki wywalczyli:

Natalia Bączkiewicz (kata), Nikodem Goszczyński, Ismena Jaworska, Małgorzata Paszyn, Kacper Jaworski i Filip Pietrzak (kumite).

Szczególnie wyróżniła się Nadia Goszczyńska, która nie tylko zdobyła złoty medal w kumite, ale również otrzymała nagrodę dla najlepszej zawodniczki – Best Spirit.

Niestety, Mykyta Muzyka nie zdołał stanąć na podium, ale jego występ i tak zasługuje na uznanie.

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski okazały się dla kaliskich karateków wielkim sukcesem. Klub po raz kolejny udowodnił, że jest jedną z czołowych drużyn w regionie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: Kaliski Klub Karate Kyokushinkai

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze