Kaliscy włodarze włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Włodarze Kalisza wystawili na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy złoty medal, który siatkarze reprezentacji Polski zdobyli na mistrzostwach świata w 2018 roku oraz start w majowych zawodach Formoza Challenge w drużynie prezydenckiej. To niejedyne atrakcje, które proponuje podczas tegorocznego finału kaliski sztab.

Prezydent Krystian Kinastowski z wiceprezydentami Grzegorzem Kulawinkiem i Mateuszem Podsadnym – włączają się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem na aukcję wystawili złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn w 2018, który zdobyła reprezentacja Polski po finałowym tryumfie z Brazylią. To wspaniała pamiątka nie tylko sportowa, ale też historyczna. Włodarze Kalisza otrzymali medal z rąk Jacka Kasprzyka – prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej – w podzięce za organizację Finału Mistrzostw Polski Juniorek 2020. Aukcja dostępna pod linkiem.

Druga z aukcji to start w prezydenckiej drużynie podczas zawodów Formoza Challenge 2021, które odbędą się 16 maja w Kaliszu, w Lesie Winiarskim. Zwyciężczyni lub zwycięzca licytacji wystartuje w nich w zespole razem z prezydentem Krystianem Kinastowskim oraz wiceprezydentami Grzegorzem Kulawinkiem i Mateuszem Podsadnym. Formoza Challenge to bieg z kilkudziesięcioma przeszkodami opracowanymi z wykorzystaniem sprzętu i wiedzy jednostek wojskowych. Aukcja dostępna pod linkiem.

Kaliski sztab wystawił na Orkiestrowe licytacje także kilkadziesiąt innych, ciekawych przedmiotów i atrakcji. Wśród nich są okulary Jurka Owsiaka, wakacyjny karnet na basen zewnętrzny kaliskiego Aquaparku, lot widokowy paralotnią, książki, obrazy, vouchery na treningi czy koszulki. Spis wszystkich przedmiotów znaleźć można na stronie Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.


Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter