baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Kaliska Amatorska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej rozpoczyna sezon Wiosna 2022

Tą wiosną, po raz kolejny Kaliska Amatorska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej rozpocznie nowy – siódmy sezon w Lidze Kaliskiej. Już wkrótce wystartują zapisy do rozgrywek. Pierwsza kolejka ma odbyć się w terminie 2 kwietnia 2022r.

Poprzednimi mistrzami są:
Wiosna 2019 – Auto-Fox, Jesień 2019 – Smykałki 2115, Wiosna 2020 – Smykałki 2115, Jesień 2020 – AZP Poster Kalisz, Wiosna 2021- Efekt Podzborów, Jesień 2021 – KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
Wiosna 2022 – ???

Rozpoczynają się zapisy do rozgrywek. Pierwsza kolejka planowana jest w terminie 2 kwietnia 2022 r. Uprzednio, w dniu 12 marca rozegrane zostaną spotkania barażowe. W przypadku zgłoszenia, gwarantowane miejsce w rozgrywkach uzyska 12 najlepszych zespołów poprzedniego sezonu:
W przypadku zgłoszenia, zagwarantowane miejsce w rozgrywkach uzyskało 12 zespołów z poprzedniego sezonu:
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz, Weekendowi Kopacze, Efekt Podzborów, Athletic Górnośląska,  AZP Poster Kalisz, Kaźmierczak Team, Błękitni Piotrów, Amnezja Finezja, Wild Boyz Bartex, Simoneones (po potwierdzeniu fuzji – KZLONES), Soccerzy, Kalisz Saint Germain.
W barażach udział wezmą drużyny, które zajęły 14-15 miejsca (FC New Boys i Kaliskie Orły), jak i nowe drużyny, zgłaszające się do rozgrywek.

Zgłoszenia dla drużyn, które rywalizowały w sezonie Jesień 2021 (w tym dla tych, które będą walczyły w barażach) rozpoczną się 20 lutego 2022 o godzinie 20:00. Zapisy dla nowych drużyn zaczną się z dniem 22 lutego o godzinie 20:00.  W celu zgłoszenia drużyny, należy wysłać wiadomość e-mail na adres kalpns2019@gmail.com wraz z nazwą drużyny, imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym kierownika. W kwestii dodania logo i herbu, bądź zmiany już istniejących, organizatorzy upraszają o zamieszczenie ich w przesyłanych wiadomościach.

Zgłoszenia drużyn potrwać mają do piątku, 4. marca 2022 r. do godziny 20:00. Na podstawie otrzymanych zgłoszeń zostanie ustalony tryb rozegrania baraży, które odbędą się 12 marca 2022 r. (sobota, godziny popołudniowe).

Kryteriami udziału w rozgrywkach jest:
– ukończony 16 r.ż. w dniu planowanego zakończenia rozgrywek ligowych
– brak udziału w aktualnych rozgrywkach szczebla centralnego (ekstraklasa, I, II i III liga).

Dokładna kwota wpisowego do rozgrywek ma być potwierdzona w najbliższym czasie.

 źródło: Kaliska Amatorska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze