Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliska Amatorska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej zagra charytatywnie dla potrzebujących

Stowarzyszenie Kaliska Amatorska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się 24 lutego w Hali Kalisz Arena. W planie imprezy, poza turniejem piłkarskim, są także licytacje charytatywne na rzecz trójki podopiecznych Fundacji Bread of Life.

Stowarzyszenie KALPNS, które zostało założone w 2019 roku i od 5 lat prowadzi amatorskie rozgrywki piłki nożnej sześcioosobowej oraz futsalu na terenie Kalisza i regionu, ma już na koncie 10 sezonów Ligi Kaliskiej, 5 edycji Pucharu Kalisza w piłce nożnej sześcioosobowej i 5 edycji cyklu Futsalowego Grand Prix. 24 lutego odbędzie się turniej finałowy 5. edycji cyklu futsalowego GP. Oprócz organizacji rozgrywek piłkarskich, stowarzyszenie bierze także udział w akcjach charytatywnych. KALPNS zorganizowało m.in. 3 turnieje piłkarskie, których celem były zbiórki pieniędzy na leczenie Jagody Michalak, turniej piłkarski ze zbiórką na leczenie Roberta Stefańskiego, a także łączony turniej piłki nożnej i rugby ze zbiórką na leczenie Marceliny Lewickiej.

W zapowiedzianych na weekend zawodach występują drużyny na co dzień rywalizujące w kaliskich rozgrywkach, a także reprezentacja KALPNS. 24 lutego oprócz turnieju piłkarskiego również odbędzie się szereg działań charytatywnych – m.in. licytacje – na rzecz Łukasza, walczącego z glejakiem (https://www.zostananiolem.pl/campaigns/lukasz-walczy-glejakiem ); Nikoli, cierpiącej na niedosłuch (https://www.zostananiolem.pl/campaigns/nikola-mala-dziewczynka/ ) czy Wiktora, chorującego na autyzm. Licytacje i zbiórki będą prowadzone przez przedstawicieli fundacji Bread of Life, a link do wydarzenia można znaleźć poniżej: https://www.facebook.com/events/1064722824805049.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze