Kaliska edycja Formoza Challenge

Pierwsza kaliska edycja Formoza Challenge, czyli imprezy pod patronatem elitarnej jednostki, zgromadziła na trasie ponad 600 zawodników. Do Kalisza przyjechali miłośnicy ekstremalnych sportowych wyzwań z całego kraju. Reprezentująca Miasto Kalisz drużyna z prezydentem Krystianem Kinastowskim na czele, zajęła 6 miejsce.

W Lesie Winiarskim na uczestników czekało ponad 50 przeszkód na trasie o długości 6 kilometrów. Całośc wydarzenia została przygotowana w porozumieniu z kaliskim nadleśnictwem. Zawodom, których celem jest zaprezentowania morskiej jednostki Formoza, wymienianej przy akcjach wojsk specjalnych, towarzyszyły pokazy i biegi dla najmłodszych. Wśród samych przeszkód nie zabrakło zarówno wyzwań o charakterze fizycznym czy mentalnym, a także strzelania czy przeszkód wodnych. Z uwagi na wciąż trwającą epidemię uczestnicy startowali w małych grupach.


Źródło: Urząd Miasta Kalisza; T. Szwajkowski

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter