Kaliska firma z branży IT nadal będzie wspierać Energę MKS Kalisz

Netland Computers, czyli kaliska firma z branży informatycznej będzie już trzeci rok z rzędu partnerem Energi MKS Kalisz. Specjalizuje się ona w sprzedaży biznesowego wyposażenia z zakresu IT, serwisie, kompleksowej obsłudze informatycznej firm i wynajmie sprzętu komputerowego.

Dzięki kolejnej umowie o współpracy, firma Netland Computers będzie mogła wciąż promować swoje szerokie usługi oraz sukcesy na arenie ogólnopolskiej, głównie za pośrednictwem transmisji telewizyjnych na antenach TVP Sport i Polsat Sport. “Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać nasz kaliski klub sportowy i wspólnie zagrzewać zawodników do walki. Tak jak Netland Computers nieustannie rozwija się i odnosi sukcesy w branży IT, tak też nasi sportowcy walczą z całych sił na arenie sportowej, odnosząc kolejne zwycięstwa. To dla nas ogromna radość być częścią rodziny Energa MKS Kalisz!” – powiedział Marcin Przygocki, Prezes Netland Computers.

Rok 2021 będzie już trzecim rokiem współpracy klubu i Netland Computers. Przez ten czas obie organizacje przeszły długą drogę i razem się rozwijały. “Cieszę się, że po raz kolejny wspólnie będziemy walczyć na parkietach Tauron Ligi i PGNiG Superligi. Netland Computers jest jednym z liderów w swojej branży, podobnie jak my – jesteśmy jednym z największych klubów w Polsce. Dziękuję panu Marcinowi Przygockiemu za wiarę w naszą organizację i wieloletnie wsparcie” – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.Źródło: Energa MKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter