baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Kaliska Karta Rodzina 3+. Komu przysługuje i jakie warunki trzeba spełnić?

Kaliska Karta Rodzina 3+ przeznaczona jest dla rodzin z minimum trójką dzieci. By otrzymać kartę, należy posiadać zameldowanie stałe w Kaliszu oraz składać roczne zeznanie podatkowe w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Kaliszu.

Kaliska Karta Rodzina 3+

Kaliska Karta Rodzina 3+ – zniżki u partnerów

Dzięki Karcie Rodzina 3+ Kalisza, można korzystać z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej oraz zyskać korzyści związane ze zniżkami u ponad 60 partnerów. Należą do nich m.in. restauracje, punkty usługowe, przedszkola, placówki kulturalne, gabinety medyczne, biura podróży oraz kancelarie prawnicze.

Posiadacze karty mogą liczyć m.in. na całkowite zwolnienie z opłat w żłobkach i przedszkolach. W przypadku korzystania z komunikacji miejskiej, dzieci mogą jeździć bezpłatnie, a rodzice ze zniżką 50% na bilety. W profity wynikające z posiadania Kaliskiej Karty Rodzina 3+ wliczają się również zniżki u lekarzy, na basenach czy korzystając z biura nieruchomości. Pełna lista zniżek od partnerów: KLIK.

Osoby, które nie osiągają dochodu mogą korzystać z ulg po złożeniu „zerowego” zeznania podatkowego w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Kaliszu.

Karta wydawana jest po uiszczeniu opłaty w wysokości 20,00 złotych płatnej w Punkcie Obsługi Klienta Kaliskich Linii Autobusowych. Osoba posiadająca uprawnienia do otrzymania kilku rodzajów kart, np. Kaliskiej Karty Mieszkańca, Kaliskiej Karty Senior czy Kaliskiej Karty Rodzina 3+ otrzymuje tylko jeden, wskazany przez siebie rodzaj karty.

Regulamin programu zawierający wzory wniosków o wydanie karty i jej duplikatu stanowi załącznik do zarządzenia Prezydenta Miasta Kalisza.

Link: https://www.bip.kalisz.pl/ogloszenia/zarz/883zarz2022.pdf

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze