Kaliska Książnica z nową usługą

Książnica Pedagogiczna uruchamia nową dodatkową usługę – samoobsługowy zwrot książek poprzez tzw. trezor biblioteczny, czyli urządzenie dające możliwość bezkontaktowego zwrotu wypożyczonych książek.

Z trezora można korzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta i dni wolne od pracy. Do trezora można oddawać wyłącznie książki. Pozostałe materiały biblioteczne należy zwracać w odpowiednich działach, w godzinach otwarcia biblioteki. Urządzenie zlokalizowane jest przy wjeździe do Książnicy Pedagogicznej od ulicy Kordeckiego. Książki do trezora należy wkładać pojedynczo, grzbietem do środka. Urządzenie będzie opróżniane codziennie w dni powszednie. Książki, które trafią do trezora, zostaną rozliczone z konta czytelnika najpóźniej w następnym dniu roboczym. 
Trezor służy do zwrotu wypożyczonych książek, szczególnie w dniach i godzinach, gdy biblioteka jest nieczynna. Pracownicy Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu zachęcają do korzystania z nowej możliwości zwrotu książek w trakcie zamknięcia biblioteki. Szczegółowe zasady korzystania z trezora dostępne są w regulaminie PBP Książnicy Pedagogicznej.

Źródło: PBP Książnica Pedagogiczna/FB

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze