Kaliska Rada Kobiet po pierwszym posiedzeniu

Za nami pierwsze posiedzenie Kaliskiej Rady Kobiet. Prezydent Krystian Kinastowski wręczył członkiniom akty powołania. Na przewodniczącą Rady wybrano Kamilę Majewską.

Kaliską Radę Kobiet tworzy jedenaście kaliszanek – przedstawicielek różnych środowisk, mających różne poglądy i punkty widzenia na miasto. Gremium to ma charakter doradczy. Będzie opiniować miejskie inicjatywy, pisma i inne dokumenty, które dotyczą kobiet. Rada wychodzić będzie także realizować własne pomysły dla dobra kaliszanek i całego miasta. Podczas pierwszego posiedzenia, członkiniom Kaliskiej Rady Kobiet akty powołania wręczył prezydent Krystian Kinastowski. Włodarz miasta pogratulował im również decyzji o działaniu na rzecz społeczeństwa oraz życzył owocnej kadencji.

„Chciałem podziękować paniom za to, że zdecydowałyście się działać w Kaliskiej Radzie Kobiet. Nie mam wątpliwości, że będzie to gremium, w którym zrodzi się wiele cennych inicjatyw. Reprezentujecie panie różne środowiska. To bardzo ważne, bo Rada z pewnością będzie zajmowała się różnymi sprawami. Liczę na to, że będzie nam się dobrze współpracowało. Życzę paniom owocnej działalności w Kaliskiej Radzie Kobiet. Oby było to dla pań nie tylko miejsce realizacji ciekawych inicjatyw na rzecz miasta, ale także miejsce realizacji własnej celów i ambicji. Powodzenia!” – powiedział prezydent Krystian Kinastowski.

Podczas pierwszego posiedzenia wybrano także przewodniczącą Rady. Została nią Kamila Majewska. Jej zastępczynią będzie Aneta Staniszewska.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze