baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Kaliski Klub Karate Kyokushinkai z sukcesami na Czarni Cup w Katowicach

Kaliski Klub Karate Kyokushinkai zakończył rok szkolny z przytupem, zdobywając łącznie 5 medali na turnieju Czarni Cup w Katowicach.

Największym wyczynem może poszczycić się Natalia Bączkiewicz, która wywalczyła dwa krążki – złoto w kumite oraz srebro w kata. Nie mniej imponujący był występ Andrzeja Jaworowicza, który zwyciężył w wyższej kategorii wagowej, pokonując zawodnika cięższego o 10 kilogramów.

Podium uzupełnili Nikita Muzyka, zajmując trzecie miejsce po dwóch wygranych walkach, oraz Nadia Goszczyńska, która zdobyła srebrny medal, ulegając dopiero po dogrywce wyższej rywalce. Małgosia Paszyn awansowała do drugiej tury kata, ale tym razem nie udało jej się stanąć na podium.

Turniej był również okazją do zdobycia cennego doświadczenia sędziowskiego dla Kacpra Jerzyka, który zadebiutował w tej roli na ogólnopolskiej imprezie.

Choć sezon karate dobiegł końca, zawodnicy Kaliskiego Klubu Karate Kyokushinkai nie zwalniają tempa. Już teraz odnoszą sukcesy na biegowych arenach, a dzisiaj aż troje z nich – sensei Olena, senpai Natalia i senpai Kacper – wywalczyło puchary na imprezach biegowych.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze