Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliski raper jednym z najmłodszych uczestników Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Eliasz jest jednym z najmłodszych uczestników Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, nie przeszkadza mu to jednak w pisaniu bardzo dojrzałych tekstów. Utwór “Rachunek” jest opowieścią o życiu i motywacjach rapera oraz o przeciwnościach, z którymi musi sobie radzić na co dzień.

18-letni, niezwykle uzdolniony raper składa swoją muzyką hołd starej szkole. Jest to ciekawe tym bardziej, że Eliasz inspiruje się artystami, którzy swój prime mieli wtedy, kiedy młodego artysty nie było jeszcze na świecie.

Rachunek jest dla mnie swego rodzaju utworem ukazującym moją aktualną sytuacje w życiu, dosłownie pisanie tekstów po nocach, dopieszczanie każdego wersu. Poruszam też temat opinii ludzi na temat mojej muzyki, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych oraz staram się pokazać bardziej moją osobę oraz mój pogląd na świat muzyczny jak i społeczny.

 – wypowiada się młody artysta.

Niesamowity talent, o którym pisaliśmy już wcześniej, przy okazji przeglądu kaliskiej sceny rapu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z artykułem

Nie jest to debiut Eliasza na rynku muzycznym, wcześniej wydawał muzykę w podziemiu, gdzie przyjęto go bardzo pozytywnie. Oldschoolowy vibe świetnie kontrastuje z tematami, które porusza młody artysta. Jako lokalny patriota, znalazł miejsce na postawienie lirycznego pomnika Kaliszowi, w którym się urodził i obecnie przebywa.

Jak sam mówi:

 

Wywodzę się z Kalisza, tam stawiałem i dalej stawiam pierwsze kroki. Lokalna społeczność zna mnie i moją muzykę. Większość kibicuje mi w moich dalszych poczynaniach, za co serdecznie dziękuję. Przygodę z muzyką zacząłem już dobre kilka lat temu, zaczęło się od gitary i pisania własnych kawałków. Jestem fanem rapu i kultury hip-hopu w Polsce, jaram się strasznie tym, że mogę pokazać się szerszej publiczności, z jednej z wielu stron artystycznych jakie posiadam. Mam nadzieję, że moja muzyka przyciągnie Wasze ucho i zostaniecie ze mną na dłużej. Zapewniam, że jest na co czekać.

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty

 

 – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

 Eliasz – „Rachunek”

fot.: yt, instagram: e.li.asz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze