Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Kaliski szpital liderem zarządzania

„Okrąglak” w ścisłej czołówce najlepiej zarządzanych szpitali w kraju. To ocena, wystawiona na podstawie szczegółowej analizy wskaźników, jaką przeprowadzili eksperci rynku zdrowia oraz eksperci rynków finansowych BFF Banking Group.

W rankingu dziennika Rzeczpospolita specjaliści brali pod uwagę twarde, ekonomiczne dane, takie jak m.in. rentowność sprzedaży, dynamika kontraktu z NFZ, płynność szybka, dynamika aktywów. Kaliski szpital zajął 5 miejsce i otrzymał wyróżnienie Lidera Zarządzania, w kategorii placówek z kontraktem z NFZ powyżej 150 milionów złotych. W ten sposób placówka została uznana jedną z najlepiej zarządzanych, spośród 317 ocenianych.

Wyróżnienie, jakie otrzymał Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, to dla nas ogromny zaszczyt. To również potwierdzenie, że obrana przez nas droga jest właściwa – mówił podczas czwartkowej gali Liderzy Zarządzania dyrektor Radosław Kołaciński: – Cieszy nas znalezienie się w znamienitym gronie Liderów Zarządzania. Praca w publicznym szpitalu wymaga tego, aby rachunek ekonomiczny nie zdominował sposobu zarządzania placówką, a jednocześnie, by szpital funkcjonował sprawnie, zachował finansową płynność i jednocześnie mógł się rozwijać. To wszystko jednak robimy tak, aby Pacjent i jego potrzeby były priorytetem. Nie zapominamy też o komforcie pracy całej, szpitalnej załogi – bez której nie tylko to wyróżnienie byłoby niemożliwe, ale funkcjonowanie naszej placówki w ogóle. Serdecznie dziękuję!

Źródło: Szpital Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze