Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Kaliski szpital usprawnia swój oddział ratunkowy

Jak informują przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny - w Kaliszu od stycznia w ramach SOR działają również lekarze specjaliści medycyny ratunkowej. Współpraca ma usprawnić działanie oddziału i skrócić czas oczekiwania pacjentów.

Docelowo lekarze specjaliści medycyny ratunkowej mają pracować na SOR przez większą część tygodnia. “W pracy specjalistów medycyny ratunkowej nie ma podziału – tak jak dotychczas – na część chirurgiczną i internistyczną. Skraca to czas oczekiwania pacjenta na udzielenie pomocy. Lekarze medycyny ratunkowej pomagają pacjentom w każdym wieku – od niemowlęcia, do osoby w jesieni życia.” – tłumaczą władze kaliskiej lecznicy.

 

Źródło: Szpital Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter