Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Kaliskie schronisko dla zwierząt będzie pełniło sylwestrowy dyżur!

Po świętach Bożego Narodzenia nadszedł czas na kolejny, długo wyczekiwany moment – „szampańską imprezę sylwestrową do białego rana”. To, co dla wielu z nas jest zabawą, niestety dla zwierząt i ich właścicieli często kojarzy się z czymś mniej przyjemnym. Opiekunowie czworonogów muszą zadbać, aby ich pupile mogły spokojnie przetrwać ten czas, a z pomocą przychodzą wolontariusze z kaliskiego schroniska!

Schronisko dla zwierząt przy ul. Warszawskiej będzie czynne w Sylwestra od 7:00 do północy, w Nowy Rok od północy do 12:00 oraz od 12:00 do 23:00. W przypadku pilnych sytuacji związanych ze zwierzętami należy kontaktować się pod numerem alarmowym: 666 547 287.

Jacek Kołata, kierownik schroniska dla bezdomnych zwierząt, zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy w tym wyjątkowo ciężkim dla zwierząt czasie chcą dodać im otuchy swoją obecnością. Apeluje także do zwolenników wystrzałów, by zastanowili się nad konsekwencjami, które na własne oczy będą mogli zaobserwować w schronisku.

Chcesz wiedzieć jak pomóc swojemu czworonogowi przetrwać sylwestrową noc? Przeczytaj!

fot.: schronisko dla zwierząt w Kaliszu – strona wolontariatu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze