Kaliskie Towarzystwo Kolarskie z nowym prezesem

Na nowego prezesa Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego został wybrany Jacek Kasprzak i tym samym objął stanowisko po zmarłym w ubiegłym roku Bogdanie Jamroszczyku.

Jacek Kasprzak był wcześniej wiceprezesem klubu do spraw sportowych i jego trenerem-koordynatorem, a także jest wiceprezesem ds. organizacyjnych Wielkopolskiego Związku Kolarskiego. Pełni również zaszczytną funkcję dyrektora sportowego Polskiego Związku Kolarskiego. Nowy prezes pracę w Kaliskim Towarzystwie Kolarskim rozpoczął w 1991 r., a jako szkoleniowiec krótko współpracował również z KLTC Konin. W 2010 r. został powołany na stanowisko trenera torowej kadry narodowej średniego dystansu. Swoim doświadczeniem dzieli się chętnie zarówno z innymi szkoleniowcami, jak i zawodnikami, którzy pod jego opieką osiągają wielkie sukcesy. Jego podopieczni zdobywają tytuły mistrzów Europy i świata, zajmują czołowe lokaty w Pucharach Świata i innych zawodach z udziałem najlepszych zawodników globu. Zebranie zarządu, na którym wybrano nowego prezesa odbyło się 2 lutego, a po wyborze poznaliśmy też plany i działania Jacka Kasprzaka na najbliższy czas:
“W ciągu najbliższego czasu ponownie spotkamy się, żeby obsadzić stanowiska Wiceprezesów Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego. Na razie jestem na etapie poznawania i porządkowania spraw klubowych, szczególnie w aspekcie organizacyjnym, gdyż jednocześnie zostałem Dyrektorem ds. sportowo-organizacyjnych w klubie KTK Kalisz. W związku z tym, muszę się uporać ze sprawami regulaminowymi niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania klubu, który będzie działał w nowej formule, co sprawia, że w najbliższym czasie czeka mnie sporo pracy.”

 

Źródło: KTK Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter