Kaliskie Towarzystwo Kolarskie zdobyło 6 medali

Kolarze KTK po raz kolejny dowiedli znakomitej formy. Z Młodzieżowych Mistrzostw Polski wrócili z sześcioma medalami, w tym pięcioma złotymi. Sukcesów pogratulowali im prezydent Krystian Kinastowski oraz wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

W ratuszu gościli wczoraj zawodniczki i zawodnicy, którzy zwyciężyli w rywalizacji drużynowej: juniorzy w składzie: Piotr Maślak, Kamil Dolak, Kacper Gieryk, Mateusz Olejnik i Paweł Więczkowski oraz juniorki: Agata Lichosyt, Natalia Nawrocka, Anna Długaś i Roksana Pasternak.

Ale to nie jedyne trofea przywiezione ze Szczecina. Złote medale w konkurencji Madison wywalczyli: Roksana Pasternak, Anna Długaś, Piotr Maślak i Kamil Dolak. Z kolei w kategorii Omnium złoto zdobył Piotr Maślak, a srebro – Kamil Dolak.

-“Gratulujemy imponujących wyników. Dzięki waszym wysiłkom i pracy trenerów Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, a wraz z nim Miasto Kalisz, ma kolejne powody do dumy”- powiedział prezydent Krystian Kinastowski.

Wszyscy są dumni z tak ogromnego sukcesu.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter