Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliskim Szlakiem ze Świętym Ignacym

Rekolekcje Ignacjańskie od pięciuset lat skutecznie wyznaczają chrześcijanom duchową drogę, gwarantując przy tym obfite oraz dobre owoce. W samotności oraz ciszy zrodziły się one w hiszpańskiej Manresie i od wieków zapraszają do niezwykłej przygody z Bogiem.

Tegoroczne Rekolekcje Ignacjańskie w Ciągu Życia przebiegać będą pod hasłem „Jak żyć, czyli szukać i znajdować Boga we wszystkim”. Odbędą się one w dniach od 13 marca do 10 kwietnia w Domu Formacji Duchowej Księży Jezuitów przy ul. Stawiszyńskiej 2 w Kaliszu. Zapraszaniu do udziału są chętni z diecezji kaliskiej oraz spoza jej granic.  

Spotkania obejmą cztery Tygodnie z Ćwiczeń duchowych świętego Ignacego z Loyoli. W każdą niedzielę od 15 do 18 będzie miało miejsce spotkanie, w którego ramach będzie Eucharystia, konferencja, medytacja oraz nieobligujące dzielenie się duchownymi przeżyciami i otrzymywanie materiałów na kolejny tydzień. W ciągu tygodnia natomiast (oprócz niedziel) codzienna modlitwa osobista, w tym refleksja nad Pismem Świętym na sposób ignacjański.

Na Rekolekcje można zapisać się i w miarę potrzeby uzyskać dodatkowe informacje pod następującymi numerami telefonów komórkowych: 668 624 940 oraz 509 855 502, a także elektronicznie pod adresem: kalisz.wzch@gmail.com

Źródło: Diecezja Kaliska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze