Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliskimi ulicami przejdzie Marsz Godności

Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro oraz Fundacja PlayPoint we współpracy z Biurem Posłanki na Sejm RP Barbary Oliwieckiej i Miastem Kalisz zapraszają na kaliski Marsz Godności.

Inicjatywa jest organizowana z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych, a jej celem jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami, promowanie ich praw oraz podnoszenie świadomości społecznej na temat barier, z jakimi się mierzą.

Organizatorzy, zapraszają do uczestnictwa wydarzeniu 17 maja w godzinach 10:45-14:00. Marsz wyruszy spod kaliskiego Ratusza i przejdzie ulicami Śródmiejska, Tadeusza Kościuszki, aż dotrze do Centrum Księdza Orione przy ul. Tadeusza Kościuszki 24.

Poza samym marszem, od godziny 11:45 na uczestników czekać będzie piknik, z wieloma atrakcjami. Zaplanowano między innymi grill, występy muzyczne, przebierańców oraz malowanie twarzy i animacje dla dzieci.

Plan wydarzenia:

10:45 Zbiórka pod Ratuszem Miasta Kalisza,

11:00 Wymarsz,

11:45 Otwarcie pikniku,

14:00 Zakończenie wydarzenia.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze