baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Kalisz wspiera Kamieniec Podolski

Kalisz z Kamieńcem Podolskim współpracuje już od prawie 30 lat. Teraz istnieje potrzeba realnej pomocy. Prezydent Kamieńca, Mychaiło Positko, podał listę potrzebnych rzeczy, które przede wszystkim pomogą zadbać o życie i zdrowie mieszkańców w obecnych, ekstremalnie trudnych warunkach.

Prosimy o przekazywanie następujących artykułów:


bandaże sterylne; bandaże niesterylne;
maseczki medyczne; rękawiczki medyczne jednorazowe;
wata bawełniana; środki antyseptyczne odkażające; środki chirurgiczne; woda utleniona; antybiotyki; preparaty antybakteryjne;
leki przeciwgorączkowe; leki przeciwwirusowe; krople przeciwzapalne do uszu, nosa, oczu; leki na nadciśnienie; leki przeciwskurczowe; leki na zatrucia pokarmowe; tabletki na ból gardła;
śpiwory; karimaty; materace; prześcieradła; poduszki; koce; ręczniki;
pieluchy dla dzieci; chusteczki antybakteryjne; żywność dla dzieci;
świeczki; zapałki;
odbiorniki radiowe i krótkofalówki; agregaty diesla o mocy 5-6 kW; zasilacze 10 kW;
namioty o dużej pojemności; niezależne urządzenia grzewcze; oświetlenie – latarki, baterie;
zestaw pierwszej pomocy; filtry do wody; żywność o długiej przydatności do spożycia

Kaliszanie mogą przynosić poniżej wymienione artykuły do ratusza, do Informacji Turystycznej (parter) lub do recepcji codziennie w godzinach od 7.30 do 20.00.

Miasto prosi o przekazywanie darów w kartonach z opisem, co się w nich znajduje. Kartonów nie zaklejamy! To bardzo ułatwi dalsze działania i transport. Miasto Kalisz zapewni transport zebranych produktów do granicy, skąd zostaną one odebrane przez przedstawicieli Kamieńca.

źródło: Prezydent Miasta 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze