reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Kaliszanie będą mogli spotkać się z premierem Mateuszem Morawieckim

Premier Mateusz Morawiecki w weekend spotka się z mieszkańcami Kalisza. Spotkanie z szefem rządu odbędzie się 8 października w Hali OSRiR.

Poseł PiS Jan Mosiński poinformował wczoraj, że już w najbliższą niedzielę premier Mateusz Morawiecki pojawi się w Kaliszu: – Kolejny raz pan premier okazał się politykiem wiarygodnym. Podczas Wielkopolskiego Forum Samorządowego zadeklarował, że przyjedzie do Kalisza i tak też uczyni.

Mimo, że plan wydarzenia nie jest jeszcze znany, wiemy, że spotkanie będzie miało podobny charakter do tych, które obserwujemy w innych miastach. Jan Mosiński dodaje, że w niedziele poruszonych zostanie wiele istotnych kwestii: – Będzie rozmowa o sprawach ważnych, najważniejszych. Być może pojawią się nawiązania do kwestii bezpieczeństwa, o których rozmawialiśmy podczas ostatniej konwencji w Katowicach. Tam też padło wiele spostrzeżeń i analiz dotyczących bezpieczeństwa. Pozostałe tematy zostaną zweryfikowane przez życie, zwłaszcza polityczne, ponieważ do tego czasu może się wiele wydarzyć.

Spotkanie z premierem rozpocznie się o 18:00.

fot. archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze