Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliszanie z workiem medali w Brazylijskim Jiu Jitsu!

W sobotę w Luboniu koło Poznania odbył się w Ogólnopolski Turniej Brazylijskiego Jiu Jitsu Spring Open. Zarówno najmłodsi, jaki i najstarsi zawodnicy MMA Tornado Kalisz wrócili z turnieju z wieloma, bo aż dziesięcioma medalami.

W trakcie zawodów medale zdobyli: brązowe – (dzieci 7-9) lat Alan Łuszkiewicz, (młodzicy) Antek Ochlik, (młodziczki) Zuzanna Betka, (juniorki młodsze) Małgorzata Lisok, (juniorzy młodsi) Krzysztof Pawlik, (juniorzy) Wiktor Marczak; srebrne –  (młodzicy) Aleksander Krysiak i Szymon Ratajczak, (juniorzy) Igor Dusza; złoty w mastersach – Marcin Małecki. „Dodajmy,  że Igor na co dzień startuje w kategorii 71,5 kg i raczej w MMA, a dla Wiktora był to pierwszy start w dorosłych zawodach BJJ. Na treningach zazwyczaj wygrywa z Igorem, ale turniej to turniej” ” – tłumaczy trener,  Marcin Małecki. Bardzo dobrą walkę w juniorach młodszych dał również  Mateusz Goździcki i tylko mniejsze doświadczenie turniejowe, nie pozwoliło mu na wygranie swojej walki przed czasem i wejście do strefy medalowej. W poznańskim turnieju nie startowali kontuzjowani młodzicy Nataniel Kamiennik i Szymon Sadowski oraz najbardziej doświadczony – zarówno w MMA jak i BJJ, były  Mistrz Polski Juniorów w brazylijskim jiu jitsu IBJJF – Wiktor Cegła który  przygotowuje  się  do matury.

Źródło: MMA Tornado Kalisz


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze