baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Kaliszanin podbił serca jurorów The Voice Kids!

Wczoraj odbyły się przedostatnie Przesłuchania w Ciemno w szóstej edycji „The Voice Kids”. Gwiazdą wieczoru okazał się być 14-letni kaliszanin, który w parę sekund rozkochał w sobie wszystkich jurorów!

Obecnie w programie „The Voice Kids” trwa etap przesłuchań w ciemno, które powoli dobiegają końca. Każdy z trenerów zakończy go z 18-osobową drużyną. Następnie uczestnicy talent show wezmą udział w bitwach.

Marcel Tułacz w repertuarze Roberta Jansona

Marcel Tułacz podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentował utwór „Małe szczęścia” Roberta Jansona. Zaledwie kilka sekund wystarczyło, by młody artysta oczarował Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona.

Dawno nie słyszałem na tej scenie takiej klasy. Bardzo przypominasz mi wokal Kuby Badacha

– podsumował Dawid Kwiatkowski.

To było płytowe wykonanie, każdy dźwięk z szacunkiem. Chłopie chodź do nas!

– przekonywał Tomson.

Zachęty drugiego z jurorów przyniosły zamierzony skutek, ponieważ Marcel zdecydował się wybrać drużynę Tomsona i Barona.

Kim jest Marcel Tułacz?

Marcel Tułacz swoją pasję, którą jest muzyka, pielęgnuje już od siedmiu lat. Oprócz znakomitego głosu, 14-latek może pochwalić się umiejętnościami gry na perkusji, akordeonie i keyboardzie. Kaliszanin wraz z z kolegami założył zespół, z którym ćwiczy głównie online, ponieważ wszyscy jego członkowie pochodzą z innej części Polski. Na co dzień występuje również Orkiestrze Dętej OSP Chełmce.  Co ciekawe, młody artysta wielokrotnie próbował swoich sił w programie, ale dopiero w szóstej edycji udało mu się zakwalifikować do Przesłuchań w Ciemno.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

fot.: zrzuty ekranu z TWK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze