Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliszanin z tytułem Mistrza Polski w K-1

Na Kaszubach w Kartuzach dwoje zawodników Kaliskiego Centrum Sportowego „KRUK GYM” uczestniczyło w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu-formula K-1 fed. PZKB.

W kategorii 67 kg junior starszy – Adam Borowski zdobył złoty medal pokonując po drodze w najliczniejszej kategorii wśród juniorów czterech zawodników. W kategorii 63,5 kg junior starszy – Igor Miklas kończy mistrzostwa na 6 miejscu.

…”Jesteśmy zadowoleni z postawy naszej młodzieży. Adam drugi raz w tym roku zdobywa tytuł mistrza polski (również w muay thai 71kg).W półfinale wygrywa z dwukrotnym tegorocznym mistrzem Polski różnych formuł i podkreśla swoją przynależność do czołówki zawodników w sportach walki w juniorach. Igor pierwszy raz w tym roku wyszedł do ringu po kontuzji i trafił pechowo bo na późniejszego zdobywcę tytułu i najlepszego juniora mistrzostw Maxa Kowanka z „Poloni”Leszno. Może gdyby lepsze losowanie to kto wie czy nie zdobyłby medalu”….

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze