Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kaliszanin zamordowany w Bangladeszu

Media z Bangladeszu obiegła wstrząsająca informacja. 4 marca w hotelu w mieście Ćottogram personel znalazł mężczyznę leżącego w kałuży krwi w swoim pokoju.

Według paszportu zmarły był polskim obywatelem, miał lat 58 lat i przybył do Bangladeszu w celach zawodowych. Był inspektorem kontroli jakości w domu handlowym w Dhace. Policja podała, że ​​niedawno udał się do Chattogram, aby przeprowadzić kontrolę jakości w tamtejszej fabryce odzieży.

Mustafijur Rahman, zastępca komisarza policji miejskiej Chattogram, powiedział miejscowym mediom, że ofiara przybyła do Chattogram 24 lutego. Personel hotelu natychmiast po znalezieniu ciała powiadomił policję. Ofiara miała zostać znaleziona z obrażeniami głowy a jego pokój został splądrowany, co sugeruje udział w zabójstwie osób trzecich.

Mężczyzna miał pracować dla firmy odzieżowej z siedzibą w Kaliszu, która sprowadza ubrania z fabryk w Bangladeszu. Miejscowe służby prowadzą w sprawie zdarzenia dochodzenie.

Źródło: BNN Breaking

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze