Kubicatransport
baner_GM
BanerMagdaSpychalskaLatarnik

Kaliszanki ciągle na topie. Dobra passa MKS SWWS Kalisz trwa nadal!

Zawodniczki MKS Kalisz AZS SWWS nadal nie zaznały smaku porażki. Tym razem pokonały w kaliskiej Arenie rezerwy KPR Gmina Kobierzyce 29:17.

Początek meczu nie zapowiadał jednak tak dobrego końcowego rezultatu. Po pierwszych trzech minutach to przyjezdne prowadziły 3:0. Po odbytej karze dwóch minut, która spotkała Żanetę Moskal-Giel, zawodniczka od razu zaczęła odrabiać straty drużyny – rzuciła trzy bramki z rzędu doprowadzając do remisu. Od stanu 6:6 w 11. minucie to kaliszanki zaczęły przejmować inicjatywę i odskakiwać rywalkom. Na przerwie na tablicy wyników widniał rezultat 16:8.

W drugiej połowie gospodynie kontrolowały przebieg meczu, szczególnie w przypadku rzutów karnych – trzy z nich na bramkę zamieniła Agnieszka Jabłoszewska. To właśnie rzuty z 7. metrów stanowiły prawie połowę zdobyczy bramkowej kaliszanek.

MKS AZS SWWS Kalisz – KPR II Gminy Kobierzyce 29:17 (16:8)

Źródło: MKS Kalisz AZS SWWS