reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Kana z Ukrainy zagra w Kaliszu

Zespół Kana z Ukrainy przyjedzie specjalnie do Kalisza, by zagrać koncert. Wydarzenie odbędzie się o w dniu 26.06. Od godziny 18:00 na zebranych w ogrodzie przy plebanii parafii pw. św. Gotarda w Kaliszu czekać będą niezapomniane wrażenia.

Fundacja Światło i Sól szerzy Nową Kulturę w Kaliszu i okolicy. Podczas niedzielnego wydarzenia zostanie zainaugurowany kolejny projekt „Ogród Nowej Kultury”, który ma na celu organizację koncertów plenerowych w ogrodach przy plebaniach w Kaliszu i okolicy.

Zespół Kana to inicjatywa młodych ludzi, którzy spotkali się dzięki pracy Braci Mniejszych Kapucynów. Tworzą profesjonalny zespół chrześcijański. Zespół oficjalnie zaistniał po warsztatach muzycznych w Lublinie, zorganizowanych przez przyjaciół: Zespół NEW LIFE’m razem z Mateo, Wojtkiem Białoskórskim oraz o. Andrzejem Bujnowskim OP. Członkowie zespołu pochodzą z różnych miast Ukrainy. Do tej pory wydali 5 albumów: „Pokój z tobą”, „W Tobie znajdę siebie”, „Kryla”, płyty kolędowe „Kolędy z gitarą” i „Chrystus narodził się” oraz liczne single i utwory uwielbieniowe. Zespół prowadzi warsztaty muzyczne i koncertuje na Ukrainie i w Polsce. W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa wystąpili podczas Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie po raz trzeci.

Organizatorzy zachęcają do integracji oraz modlitwy o pokój na Ukrainie.

Źródło: Światło i Sól


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze