Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Karnawał w Filharmonii

Filharmonia Kaliska zaprasza na dwa koncerty z cyklu „Karnawał w Filharmonii”.

19 stycznia 2024 r. o godz. 19.00 w Sali koncertowej Filharmonii Kaliskiej (Aula Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM, ul. Nowy Świat 28/30) odbędzie się koncert wspaniałych solistów: Grażyny Brodzińskiej i Jakuba Milewskiego z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej, którą poprowadzi dyrygent Jacek Pawełczak. Program koncertu składa się z wielkich przebojów scen operowych, operetkowych i musicalowych, a cały wieczór poprowadzi Witold Pelka.

Z kolei 2 lutego 2024 r. o godz. 19.00 w Sali koncertowej Filharmonii Kaliskiej (Aula Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM, ul. Nowy Świat 28/30) Filharmonia Kaliska wspólnie z projektem OperaLight zaprezentują widowisko koncertowe Kobiety Świata, z udziałem solistów polskich scen operowychSpektakl muzyczno-aktorski wzbogacony o scenografię i kostiumy przybliży postaci kobiece z kultur narodowych wielu krajów Europy i świata w lekkiej i zabawnej formie, którą podkreśla repertuar oparty na światowych przebojach musicalowych, operetkowych i operowych. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej wystąpi tego wieczoru pod batutą dyrektora FK – Rubena Silvy, a widowisko poprowadzi znany i lubiany aktor teatralny i filmowy Maciej Gąsiorek.

Bilety na oba koncerty są w tej samej cenie: 120 zł  (bilet normalny) i 100 zł (bilet ulgowy) każdy.

Dostępne do nabycia online poprzez stronę internetową filharmoniakaliska.pl i serwis bilety24.pl oraz w kasie Filharmonii Kaliskiej, przy ul. Aleja Wolności 2.

Dla osób, które zakupią jednocześnie bilety na oba koncerty w kasie Filharmonii Kaliskiej instytucja przygotowała specjalną zniżkę – każdy bilet będzie w cenie 100 zł (bilet normalny) i 80 zł (bilet ulgowy). Cena promocyjna obowiązuje wyłącznie w przypadku zakupu biletów na oba koncerty dokonanego stacjonarnie w kasie Filharmonii Kaliskiej.

Źródło: Filharmonia Kaliska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze