baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Pawliczak i Szczepański na czele wielkopolskich struktur Lewicy

Szefami partii w Wielkopolsce zostali Katarzyna Ueberhan i Wiesław Szczepański, a posłanka Karolina Pawliczak została wybrana wiceprzewodniczącą wojewódzkich struktur Nowej Lewicy.

Wybory do Rady Wojewódzkiej i Rady Krajowej Nowej Lewicy zorganizowano w minioną niedzielę, podczas wielkopolskiego kongresu partii, który odbył się w poznańskim centrum Concordia Design. Nowych szefów w województwie wybierali delegaci partii z dwóch frakcji SLD oraz Wiosny. Tym razem na czele wielkopolskich struktur stanie dwójka współprzewodniczących: Katarzyna Ueberhan i Wiesław Szczepański. „Bardzo się cieszę, że Kalisz ma tak silną reprezentację w radzie wojewódzkiej i krajowej” – mówi posłanka Karolina Pawliczak. „To znakomite potwierdzenie siły i znaczenia naszej kaliskiej organizacji. Nowa Lewica rośnie w siłę nie tylko w Kaliszu, ale i w całym kraju, by być gotowym na najbliższe wybory, zarówno samorządowe, jak i parlamentarne.”
Ponadto na wiceprzewodniczącą Rady Wojewódzkiej i członkinię Rady Krajowej Nowej Lewicy z Kalisza wybrana została właśnie posłanka Karolina Pawliczak. W Radzie Krajowej znalazła się również Anna Szymczak. Natomiast wśród członków Rady Wojewódzkiej z kaliskich struktur Lewicy znaleźli się: Aneta Joachimkowska, Anna Szymczak, Agnieszka Golanowska, Agata Drużbiak, Tomasz Grudnicki, Miłosz Kopica i Kamil Janiak.
 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze