baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Kibice, klub i radni walczą o oświetlenie bocznego boiska przy Łódzkiej!

Stowarzyszenie kibiców “Kibice Razem KKS Kalisz”, we współpracy z klubem oraz radnymi naszego miasta, podjęło inicjatywę zmierzającą do montażu masztów oświetleniowych na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego przy ulicy Łódzkiej. Centrum treningowe wykorzystywane jest m.in. przez zawodników Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz.

Młodzi adepci, w okresie wiosennym i jesiennym, nie mogą w pełni wykorzystywać potencjału tych boisk z powodu zapadającego zmroku. Montaż oświetlenia dałby możliwość realizacji jednostek treningowych przez cały dzień, zmniejszając także liczbę treningów na boiskach ze sztuczną nawierzchnią.

„Aby młodzi piłkarze w niedalekiej przyszłości mogli korzystać z boisk trawiastych po zapadnięciu zmroku w okresie wiosennym i jesiennym konieczne jest zabezpieczenie odpowiednich środków w budżecie miasta na rok 2024. Stosowną interpelację w tej sprawie podczas sesji Rady Miasta Kalisza złożył radny Eskan Darwich – dziękujemy w imieniu młodych piłkarzy” – czytamy w komunikacie stowarzyszenia.

Źródło: KKS Kalisz; Fot.: kaldron

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze